| Logo | OEM |
|---|---|
| Compliance | RoHS, CE |
| Write Speed | Up To 140 MB/s |
| Warranty | 3 Years |
| Durability | Shockproof |
| Dataretention | Up To 10 Years |
|---|---|
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
| Readspeed | Up To 180 MB/s |
| Writespeed | Up To 150 MB/s |
| Compliance | RoHS, CE, FCC |
| Capacity | 64GB/128GB/256GB/ |
|---|---|
| Read Speed | 160MB/s |
| Write Speed | 140MB/s |
| Operating Temperature | -25~85℃ |
| Controller | SA |
| Name | Memoria Carte 64GB |
|---|---|
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Customized | Acceptable |
| Products Status | In Stock |
| Speed Class | Class 10 |
| Product Name | EMMC Embedded Cards |
|---|---|
| Oem/ODM | Welcome |
| Protocol | HS400 |
| Logo Customized Service | Available |
| Package Type | BGA (Ball Grid Array) |
| Speed Class | Class 10 / UHS-I / UHS-II (depending On Model) |
|---|---|
| Feature | Large Capacity Storage,4K Video Support |
| Storage Capacity | Varies (e.g., 16GB, 32GB, 64GB, 128GB,256GB) |
| Packing | Bulk Package/pp Box /blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Product Name | Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Application | RK3576 Embedded Terminal |
| Brand | PG Brand |
| Status | Good Health |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Memory | Flash |
| Package Type | BGA 153 |
| Product Name | EMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Status | Good Health |
| Write Speed | 240MB/S |
| Logo Customized Service | Available |
| Command Queueing | Supported |
| Product | EMMC5.1 Integrated Circuits Memory |
|---|---|
| Logo | Customized Logo |
| Manufacturer | China Chips Star |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Origin | SZ |