| Logo | OEM |
|---|---|
| Naleving | RoHS, CE |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Garantie | 3 jaar |
| Duurzaamheid | Schokbestendig |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
|---|---|
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 150 MB/s |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| Capaciteit | 64GB/128GB/256GB/ |
|---|---|
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140 mb/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25~85℃ |
| Controleur | SA |
| Naam | Geheugenkaart 64 GB |
|---|---|
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Op maat | Acceptabel |
| Productstatus | In voorraad |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 |
| Productnaam | EMMC ingebedde kaarten |
|---|---|
| OEM/ODM | Welkom |
| Protocol | HS400 |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I / UHS-II (afhankelijk van model) |
|---|---|
| Functie | Grote opslagcapaciteit, 4K video-ondersteuning |
| Opslagcapaciteit | varieert (bijvoorbeeld 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB) |
| verpakking | bulkpakket/pp-doos/blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Productnaam | Ingebouwde eMMC 5.1 |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Sollicitatie | RK3576 Ingebouwde terminal |
| Merk | PG-merk |
| Status | Goede gezondheid |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Geheugen | Flash |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Productnaam | eMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Status | Goede gezondheid |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Commandowachtrij | Ondersteund |
| Product | eMMC5.1 Geheugen met geïntegreerde schakelingen |
|---|---|
| Logo | Aangepast logo |
| Fabrikant | China Chips-ster |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Oorsprong | Z.Z |