| Kolor | Czarny, niebieski, czerwony, itp. |
|---|---|
| Klasa szybkości | C10, U3, V30, A2 |
| Stan produktu | Nowy |
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Kolor | Czarny lub wydrukowany |
|---|---|
| Rozmiar | 15*11*1mm |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| StorageCapacity | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| System plików | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Korekcja błędów | ECC (kod korekcji błędów) |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
| Temperatura robocza | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
| Zgodność | Tablet/dekoder |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
|---|---|
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
|---|---|
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Interfejs | SDIO 3.0 |
| MTBF (średni czas między niepowodzeniami) | Do 1 miliona godzin |
|---|---|
| System plików | Fat32 / exfat |
| Pojemność pamięci | 64 GB-512 GB |
| woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% bez kondensacji |
| woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
|---|---|
| Korekcja błędów | ECC (kod korekcji błędów) |
| Odporność na wstrząsy | 1500G/0,5ms |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
| MTBF | 1 000 000 godzin |
|---|---|
| System plików | FAT32/exFAT |
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
| Zatrzymanie danych | Do 10 lat |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| MTBF | Ponad 1 milion godzin |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |