| Logo | Oem |
|---|---|
| Uyumluluk | RoHS, CE |
| Yazma hızı | 140 MB/s'ye kadar |
| Garanti | 3 yıl |
| Dayanıklılık | Şok geçirmez |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
|---|---|
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| Okuma hızı | 180 MB/s'ye kadar |
| Yazma hızı | 150 MB/s'ye kadar |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| Kapasite | 64GB/128GB/256GB/ |
|---|---|
| Okuma hızı | 160MB/S |
| Yazma hızı | 140MB/S |
| Çalışma Sıcaklığı | -25~85°C |
| Denetleyici | Sa |
| Adı | Memoria Carte 64GB |
|---|---|
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| özel | Kabul edilebilir. |
| Ürün Durumu | Depoda |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 |
| Ürün Adı | EMMC Gömülü Kartlar |
|---|---|
| OEM/ODM | Hoş geldin |
| Protokol | HS400 |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I / UHS-II (modele bağlı olarak) |
|---|---|
| Özellik | Büyük Kapasiteli Depolama , 4K Video Desteği |
| Depolama Kapasitesi | değişir (örneğin, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB,256GB) |
| paketleme | toplu paket/pp kutu/blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Ürün Adı | Gömülü eMMC 5.1 |
|---|---|
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Başvuru | RK3576 Gömülü Terminal |
| Marka | PG Markası |
| Durum | Sağlık |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Hafıza | Flaş |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Ürün Adı | eMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Durum | Sağlık |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Komut Kuyruğa Alma | Destekleniyor |
| Ürün | eMMC5.1 Tümleşik Devre Belleği |
|---|---|
| Logo | Özelleştirilmiş logo |
| Üretici | Çin Cips Yıldızı |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Menşei | SZ |