| Λογότυπο | Oem |
|---|---|
| Συμμόρφωση | RoHS, CE |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 140 MB/s |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Αντοχή | Άτακτος |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | Έως 150 MB/s |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB/ |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 140MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~85℃ |
| Ελεγκτής | Σοφός |
| Ονομασία | Μνήμη 64GB |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Προσαρμοσμένο | Αποδεκτό |
| Κατάσταση των προϊόντων | Σε αποθέματα |
| Κατηγορία ταχύτητας | Τάξη 10 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένες κάρτες EMMC |
|---|---|
| OEM/ODM | Καλωσόρισμα |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
| Τάξη ταχύτητας | Κατηγορία 10 / UHS-I / UHS-II (ανάλογα με το μοντέλο) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Υποστήριξη βίντεο 4K |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | ποικίλλει (π.χ. 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB) |
| συσκευασία | συσκευασία χύμα/pp box /blister |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο eMMC 5.1 |
|---|---|
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Εφαρμογή | RK3576 Ενσωματωμένο τερματικό |
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
|---|---|
| Λογότυπο | OEM |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 32 GB 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Ουρά εντολών | Υποστηρίζεται |
| Προϊόν | Μνήμη ενσωματωμένων κυκλωμάτων eMMC5.1 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Προέλευση | SZ |