| nazwisko | Niestandardowa karta pamięci |
|---|---|
| OPŁATEK | SK hynix |
| Logo producenta | Dostępne |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Nazwa | Karta TF 32 GB |
|---|---|
| Sposób pakowania | Pakowanie paletowe, obudowa PP, blister, dostosowane opakowanie |
| Kolor | Czarny lub drukowany |
| Status produktu | Nowy |
| Odporny na wstrząsy | - Tak, proszę. |
| Nazwa | PG 256 GB EMMC |
|---|---|
| Pojemność | 8 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
| Zastosowanie | Konsola gier / set-top pudełko / smartfon / Smart TV |
| OEM/ODM | Mile widziana |
| porozumienie | HS400 |
| Nazwa | PG Band 128 GB karta TF |
|---|---|
| OEM / ODM | Wsparcie |
| Kolor | Niebieski lub wydrukowany |
| Jakość | Świetnie. |
| interfejs | SD 6.1 |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Interfejs | SDIO 3.0 / SPI |
| MTBF | 1 000 000 godzin |
| Trwałość | Klasa przemysłowa, wysoka wytrzymałość |
| Wodoodporny | IPx7 |
| Pojemność | 32 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Ulepszony stroboskop | Utrzymany |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Woltaż | 1,8 V / 3,3 V |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
|---|---|
| Stopień | klasa handlowa |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Kontroler | SMI |
| Napięcie robocze | 2,7 V - 3,6 V |
| Pojemność | 128 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |