| نام | کارت حافظه سفارشی |
|---|---|
| ویفر | SK hynix |
| لوگوی OEM | در دسترس |
| رنگ | قابل تنظیم |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| نام | کارت TF 32GB |
|---|---|
| راه بسته | بسته بندی پالت فله ، مورد PP ، تاول ، بسته بندی سفارشی |
| رنگ | مشکی یا چاپی |
| وضعیت محصول | جدید |
| ضد ضربه | آره |
| نام | PG 256GB eMMC |
|---|---|
| ظرفیت | 8 گیگابایتی ، 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت ، 512 گیگابایت |
| درخواست | کنسول بازی / جعبه تنظیم بالا / تلفن هوشمند / تلویزیون هوشمند |
| OEM/ODM | خوش آمدید |
| توافق | HS400 |
| نام | کارت PG باند 128 گیگابایتی TF |
|---|---|
| OEM / ODM | حمایت |
| رنگ | آبی یا چاپی |
| کیفیت | عالی بود |
| رابط | SD 6.1 |
| انطباق | ROHS، CE، FCC |
|---|---|
| رابط | SDIO 3.0 / SPI |
| MTBF | 1,000,000 ساعت |
| ماندگاری | درجه صنعتی، استقامت بالا |
| ضد آب | IPx7 |
| ظرفیت | 32 گیگابایت |
|---|---|
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ابعاد | 15mm x 11mm x 1mm |
| سیستم فایل | FAT32/exFAT |
| ویژگی های کلیدی | کیفیت خوب، عملکرد بالا |
|---|---|
| انتخاب فلش | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| بارق پیشرفته | پشتیبانی می شود |
| محدوده ظرفیت | 64 تا 256 گیگابایت |
| ولتاژ | 1.8 ولت / 3.3 ولت |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| نوع بسته | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| درجه | درجه تجاری |
| سرعت نوشتن متوالی | تا 240 مگابایت بر ثانیه |
| کنترل کننده | SMI |
| ولتاژ عملیاتی | 2.7 ولت - 3.6 ولت |
| ظرفیت | 128 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |