| Adı | Özel Bellek Kartı |
|---|---|
| GOFRET | SK hynix |
| OEM logosu | Kullanılabilir |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Adı | 32GB TF Kartı |
|---|---|
| Paket Yolu | Toplu palet paketleme, PP kasası, blister, özelleştirilmiş ambalaj |
| Renk | siyah veya baskılı |
| Ürün Durumu | Yeni |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Adı | PG 256GB eMMC |
|---|---|
| Kapasite | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Uygulama | Oyun konsolu / set üstü kutu / akıllı telefon / akıllı TV |
| OEM/ODM | memnuniyetle karşıladı |
| anlaşma | HS400 |
| Adı | PG Band 128GB TF Kartı |
|---|---|
| OEM / ODM | Destek |
| Renk | Mavi veya baskılı |
| Kalite | Harika. |
| Arabirim | SD 6.1 |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Arayüz | SDIO 3.0 / SPI |
| Güç Kaynağı | 1.000.000 Saat |
| Dayanıklılık | Endüstriyel sınıf, yüksek dayanıklılık |
| Su geçirmez | IPx7 |
| Kapasite | 32 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Boyutları | 15mm x 11mm x 1mm |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Geliştirilmiş Flaş | Destekleniyor |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Gerilim | 1.8V / 3.3V |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Kapasite | 128 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Yazma Hızı | 135 MB/sn |