| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Nazwa produktu | Karta TF klasy przemysłowej |
|---|---|
| Klasa szybkości | Klasa 10 / U3/A2 |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Opłatek | Koxia |
| Pojemność | 256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
| System plików | FAT32/exFAT |