| Naam | Aangepaste geheugenkaart |
|---|---|
| WAFELTJE | SK HYNIX |
| OEM-logo | Beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Naam | 32 GB TF kaart |
|---|---|
| Pakketmanier | bulk pallet verpakking, PP-hoesje, blister, op maat gemaakte verpakking |
| Kleur | Zwart of gedrukt |
| productstatus | Nieuw |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Naam | PG 256GB eMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| Toepassing | Spelconsole / Set-top box / Smartphone / Smart TV |
| OEM/ODM | Welkom. |
| Overeenkomst | HS400 |
| Naam | PG-band 128 GB TF-kaart |
|---|---|
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Kleur | blauw of bedrukt |
| Kwaliteit | Uitstekend. |
| Interface | SD zes.1 |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Interface | SDIO 3.0/SPI |
| MTBF | 1.000.000 Uren |
| Duurzaamheid | Industriële kwaliteit, hoog uithoudingsvermogen |
| Waterdicht | IPx7 |
| capaciteit | 32 GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
|---|---|
| Keuze uit flitser | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Verbeterde stroboscoop | Ondersteund |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Spanning | 1,8V / 3,3V |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| capaciteit | 128 GB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |