| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Używane do | MP4/mikrofon/głośnik/telefon komórkowy/aparat |
| Logo | Zwyczajne |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Nazwa | Karta TF C10 |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Klasa szybkości | Klasa 10 |
| Jakość | Dobrze. |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Pakiet | Możliwość dostosowania |
| Czytaj prędkość | 90 MB/S |
| Prędkość zapisu | 50 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Jakość | 100% oryginał |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Produkt | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Zgodność | Płyta główna maszyny POS |
| Korekcja błędów | Wbudowany ECC (kod korekcji błędów) |
| Nazwa produktu | Pamięć Flash modułu EMMC |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Ocena Flash | klasa A |
| Protokół | HS400 |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |