| Poziom klasy | C10 |
|---|---|
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Aplicatiuon | Smartfon, aparat, tablet |
| Nazwa karty pamięci | Szybkie karty SD |
| Kolor | dostosowane lub domyślne, całe czarne |
| Nazwa produktu | Karty wbudowane EMMC |
|---|---|
| OEM/ODM | Powitanie |
| Protokół | HS400 |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Nazwa produktu | Marka PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm / 11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Funkcjonować | Pamięć |
|---|---|
| Zgodność | komputer typu tablet |
| OEM | Wsparcie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Układ scalony pamięci eMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Typ pakietu | 153BGA |
| stan produktów | Nowy |
| Produkt | Pamięć układów scalonych eMMC5.1 |
|---|---|
| Logo | Dostosowane logo |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pochodzenie | SZ |
| Pakiet | Dostosowane opakowanie |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | 0°C do 70°C |
| Format | Fat32 / exfat |
| Zgodność | Smartfony, tablety, aparaty fotograficzne, drony |
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Pakiet | Witamy OEM/ODM lub domyślnie |
|---|---|
| Stosowanie | karty do gry, zdrapka itp |
| Klasa szybkości | C10, U3, V30 |
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Status | Dobry zdrowie |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pamięć | Błysk |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| stan produktów | Nowy |
| Pojemność | Różnie (64 GB, 128 GB itp.) |
| Kształtownik | BGA153 |