| Επίπεδο Τάξης | C10 |
|---|---|
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Εφαρμογή | Έξυπνο τηλέφωνο, φωτογραφική μηχανή, tablet pc |
| Όνομα κάρτας μνήμης | Καρτές SD υψηλής ταχύτητας |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο ή προεπιλεγμένο όλα μαύρα |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένες κάρτες EMMC |
|---|---|
| OEM/ODM | Καλωσόρισμα |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Προέλευση | Κίνα |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Λειτουργία | Μνήμη |
|---|---|
| Αρμονία | tablet pc |
| OEM | Υποστήριξη |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη IC Chip eMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Τύπος πακέτου | 153 BGA |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Προϊόν | Μνήμη ενσωματωμένων κυκλωμάτων eMMC5.1 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Προέλευση | SZ |
| Πακέτο | Προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 0°C έως 70°C |
| Σχήμα και διάταξις βιβλίου | Fat32 / exfat |
| Αρμονία | Smartphones, Tablets, Κάμερες, Drones |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Πακέτο | OEM/ODM ευπρόσδεκτη ή προεπιλεγμένη |
|---|---|
| Χρήση | τραπουλόχαρτα, ξυστό κ.λπ |
| Τάξη ταχύτητας | C10, U3, V30 |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| NAND FLASH | KIOXIA 9T25 |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
|---|---|
| Λογότυπο | OEM |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Ικανότητα | Διαφέρει (64 GB, 128 GB κ.λπ.) |
| Formfactor | BGA 153 |