| Klasse niveau | C10 |
|---|---|
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Applicatie | Smartphone |
| Geheugenkaartnaam | SD-kaarten met hoge snelheid |
| Kleur | aangepast of standaard allemaal zwart |
| Productnaam | EMMC ingebedde kaarten |
|---|---|
| OEM/ODM | Welkom |
| Protocol | HS400 |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
| Productnaam | PG-merk eMMC 5.1 |
|---|---|
| Verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm/11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Oorsprong | China |
| Functie | Geheugen |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Functie | Geheugen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | tablet-pc |
| OEM | Steun |
| Oorsprong | China |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Geheugen IC-chip eMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
| Pakkettype | 153BGA |
| Productenstatus | Nieuw |
| Product | eMMC5.1 Geheugen met geïntegreerde schakelingen |
|---|---|
| Logo | Aangepast logo |
| Fabrikant | China Chips-ster |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Oorsprong | Z.Z |
| Pakket | Aangepaste verpakking |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | 0°C tot 70°C |
| Formaat | FAT32 / exfat |
| Verenigbaarheid | Smartphones, tablets, camera's, drones |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Pakket | OEM/ODM welkom, of standaard |
|---|---|
| Gebruik | speelkaarten, kraskaart enz |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30 |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
| Status | Goede gezondheid |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Geheugen | Flash |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Productenstatus | Nieuw |
| Capaciteit | Varieert (64GB, 128GB, enz.) |
| Formfactor | BGA 153 |