| Paket | Özelleştirilmiş ambalaj |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | 0°C ila 70°C |
| Biçim | Fat32 / exfat |
| Uyumluluk | Akıllı Telefonlar, Tabletler, Kameralar, Dronlar |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Paket | OEM/ODM hoş geldiniz veya varsayılan |
|---|---|
| Kullanım | Oyun kartları, kazı kazan kartı vb. |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30 |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Durum | Sağlık |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Hafıza | Flaş |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ürün durumu | Yeni |
| Kapasite | Değişir (64GB, 128GB, vb.) |
| Form faktörü | BGA 153 |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 Gömülü IC Yongaları |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Kalite | Yeni |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Renk | siyah merkez, mavi merkez, gri merkez |
| Yazma hızı | 150 MB/s'ye kadar |
| Gofret | SK Hynix/Kioksi |
| Kapasite | 16GB / 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Ürün Adı | 64GB Yeni Orijinal eMMC 5.1 |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| İşlev | Hafıza |
| Ödeme | TT |
| Ürün Adı | eMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Durum | Sağlık |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Komut Kuyruğa Alma | Destekleniyor |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Çalışma Sıcaklığı | -45~105°C |
| fabrika | Evet |
| Paket | BGA153 |