| nazwisko | Karta pamięci 4K |
|---|---|
| Marka | Marka PG lub OEM |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Logo | ZWYCZAJ |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Jakość | Nowy |
| Trwałość | Wodoodporny, odporny na wstrząsy, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Temperatura przechowywania | 0°C do 70°C |
| Produkt | Karta pamięci |
|---|---|
| Pojemność | 16 ~ 256 GB |
| Klasa szybkości | C10 U3 |
| Tworzywo | Plastikowy |
| pakiet | opakowanie zbiorcze |
| Nazwa produktu | Karta TF klasy przemysłowej |
|---|---|
| Kolor | czarny/niestandardowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Klasa szybkości | Klasa 10, U3 |
| StorageCapacity | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
|---|---|
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Zatrzymanie danych | Do 10 lat |
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
|---|---|
| Gospodarz | Sa |
| Przechowywanie danych | 10 lat |
| Korekcja błędów | ECC (kod korekcji błędów) |
| Czytaj prędkość | Do 180 MB/s |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| Trwałość | Wysoka wytrzymałość, klasa przemysłowa |
| Interfejs | SDIO 3.0 / SPI |
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
|---|---|
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość do zastosowań przemysłowych |
| StorageCapacity | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |