| Naam | 4K camera geheugenkaart |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Logo | AANGEPAST |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Duurzaamheid | Waterdicht, schokbestendig, röntgenbestendig |
| Opslagtemperatuur | 0°C tot 70°C |
| Product | Geheugenkaart |
|---|---|
| Capaciteit | 16 ~ 256 GB |
| Snelheidsklasse | C10 U3 |
| Materiaal | Plastic |
| pakket | bulkpakket |
| Productnaam | Industriële TF-kaart |
|---|---|
| Kleur | zwarte douane |
| Garantie | 3 jaar |
| Snelheidsklasse | Klasse 10, U3 |
| Storagecapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Gegevensretentie | Tot 10 jaar |
|---|---|
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| Functie | Geheugen |
| Gegevensbehoud | Tot 10 jaar |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
|---|---|
| Meester | SA |
| Gegevensretentie | 10 jaar |
| Foutcorrectie | ECC (foutcorrectiecode) |
| Lees snelheid | Tot 180 MB/s |
| Bewaartemperatuur | -40°C tot 85°C |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar |
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Duurzaamheid | Hoog uithoudingsvermogen, industriële kwaliteit |
| Interface | SDIO 3.0/SPI |
| Spanning | 2.7V aan 3.6V |
|---|---|
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
| Uithoudingsvermogen | Hoge duurzaamheid voor industriële toepassingen |
| Storagecapaciteit | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |