| MTBF (średni czas między niepowodzeniami) | Do 1 miliona godzin |
|---|---|
| System plików | Fat32 / exfat |
| Pojemność pamięci | 64 GB-512 GB |
| woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% bez kondensacji |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
|---|---|
| Pojemność pamięci | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
| Zatrzymanie danych | Do 10 lat |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| System plików | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| StorageCapacity | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, monitoring, motoryzacja, urządzenia medyczne |
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Szybkość zapisu | do 150 MB/S |
| Nazwa produktu | Karta TF klasy przemysłowej |
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
|---|---|
| waga | Około. 0,4 g |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| System plików | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Pojemność pamięci | 256 GB |
| Czytaj prędkość | Do 180 MB/s |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
| Nazwa | Karty TF 128 GB do aparatu cyfrowego 4K Action |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Jakość | Dobry zdrowie |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Opłatek | Koxia |
|---|---|
| typu NAND | MLC/TLC |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| System plików | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Klasa szybkości | Klasa 10, UHS-I |
| Szybkość zapisu | do 150 MB/S |
| MTBF | 1 000 000 godzin |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |