| Ονομασία | κάρτα μνήμης κάμερας 4K |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Λογότυπο | ΕΘΙΜΟ |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Ποιότητα | Νέος |
| Αντοχή | Αδιάβροχο, Αντικραδασμικό, Ακτινογραφία |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 0°C έως 70°C |
| Προϊόν | Κάρτα Μνήμης |
|---|---|
| Ικανότητα | 16~256 GB |
| Τάξη ταχύτητας | C10 U3 |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| πακέτο | μαζική συσκευασία |
| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρη συνήθεια |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ταχύτητα | Κατηγορία 10, U3 |
| Αποθήκη | 64GB/128GB/256GB |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| Ταχύτητα | Κλάση 10 / UHS-I |
|---|---|
| Κύριος | Σοφός |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Διόρθωση λάθους | ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
|---|---|
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180 MB/s |
| Αντοχή | Υψηλής αντοχής, βιομηχανικής ποιότητας |
| Διασύνδεση | SDIO 3.0 / SPI |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
|---|---|
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
| Αντοχή | Υψηλή αντοχή για βιομηχανικές εφαρμογές |
| Αποθήκη | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |