| Trwałość | Wysoka wytrzymałość przy wyrównywaniu zużycia |
|---|---|
| StorageCapacity | 64 GB-512 GB |
| Interfejs | SDIO 3.0 / SPI |
| Wodoodporny | Stopień ochrony IPX7 |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
| MTBF | 1 000 000 godzin |
|---|---|
| System plików | FAT32/exFAT |
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
|---|---|
| Prędkość | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Odporny na wstrząsy | - Tak, proszę. |
| Szybkość pisania | Do 90 MB/s |
| OPŁATEK | SK Hynix/Kioxia |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
|---|---|
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Interfejs | SDIO 3.0 |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Gwarancja | 3 lata |
| Interfejs | SDIO 3.0 |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
|---|---|
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| Szybkość zapisu | Do 150 MB/s |
| Zgodność | ROHS, CE, FCC |
| nazwisko | Oryginalna karta TF/Mini SD |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| nazwa | Przemysłowa karta mikro tf |
|---|---|
| Czytaj prędkość | 180 MB/s |
| Prędkość zapisu | 150 MB/s |
| Aplikacja | Dron monitorujący bezpieczeństwo samochodu DVR |
| Gwarancja | 3 lata |
| nazwa | Karta TF marki przemysłowej PG dla dronów |
|---|---|
| Klasa | A1 u3 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Jakość | Najwyższa jakość |