| Adı | 4K Kamera Bellek Kartı |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Logo | GELENEK |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Kalite | Yeni |
| Dayanıklılık | Suya Dayanıklı, Darbeye Dayanıklı, X Işınına Dayanıklı |
| Depolama Sıcaklığı | 0°C ila 70°C |
| Ürün | Hafıza Kartı |
|---|---|
| Kapasite | 16~256GB |
| Hız Sınıfı | C10 U3 |
| Malzeme | Plastik |
| paket | toplu paket |
| Ürün adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
|---|---|
| Renk | siyah/özel |
| Garanti | 3 yıl |
| Hız sınıfı | Sınıf 10, U3 |
| Depo | 64GB/128GB/256GB |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
|---|---|
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| İşlev | Hafıza |
| Veri tutma | 10 yıla kadar |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Hız sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
|---|---|
| Usta | Sa |
| Veri saklama | 10 yıl |
| Hata düzeltme | ECC (Hata Düzeltme Kodu) |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
|---|---|
| Garanti | 3 yıl |
| Okuma hızı | 180 MB/s'ye kadar |
| Dayanıklılık | Yüksek dayanıklılık, endüstriyel sınıf |
| Arayüz | SDIO 3.0 / SPI |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
|---|---|
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
| Dayanıklılık | Endüstriyel uygulamalar için yüksek dayanıklılık |
| Depo | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |