| Klasa szybkości | Klasa 10 / U3/A2 |
|---|---|
| OEM | Witamy |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 80°C |
| System plików | FAT32/exFAT |
| MTBF | Do 1 000 000 godzin |
|---|---|
| Uszczelka | Pakiet detaliczny / zwyczaj |
| Korekcja błędów | ECC (kod korekcji błędów) |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Błysk | Flash 3D TLC |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
|---|---|
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Rozmiar | 15*11*1mm |
|---|---|
| Prędkość | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / U3/A2 |
| uszczelka | Pakiet detaliczny / zwyczaj |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| Produkt | Karta Mini SD o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera GoPro GPS |
| CHIPS | Koxia |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Korekcja błędów | ECC (kod korekcji błędów) |
|---|---|
| Zgodność systemu operacyjnego | Windowsa, Linuksa, Androida |
| MTBF | Ponad 1 milion godzin |
| Interfejs | Karta Micro SD/TF |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Nazwa | Karta pamięci do kamery CCTV Audio |
|---|---|
| Nand Flash | Koxia |
| Jakość | Dobra śmierć |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Nazwa | Karta pamięci MIni SD do minikamery akcji 4K |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Klasa | A2 U3 V30 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Pojemność | 256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
| System plików | FAT32/exFAT |
| StorageCapacity | 256 GB |
|---|---|
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| Odporność na wstrząsy | 1500G/0,5ms |
| Kształtownik | Micro SD (karta TF) |
| Interfejs | SDIO 3.0 / SPI |