| Name | 4K Camera Memory Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Package | Customizable |
| Logo | Custom |
|---|---|
| Origin | China |
| Quality | New |
| Durability | Waterproof, Shockproof, X-ray Proof |
| Storage Temperature | 0°C To 70°C |
| Product | Memory Card |
|---|---|
| Capacity | 16~256GB |
| Speed Class | C10 U3 |
| Material | Plastic |
| Package | Bulk Package |
| Productname | Industrial Grade TF Card |
|---|---|
| Color | Black/ Custom |
| Warranty | 3 Years |
| Speedclass | Class 10, U3 |
| Storagecapacity | 64GB/128GB/256GB |
| Dataretention | Up To 10 Years |
|---|---|
| Compliance | RoHS, CE, FCC |
| Function | Memory |
| Data Retention | Up To 10 Years |
| Video Speed Class | V30 |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Speedclass | Class 10 / UHS-I |
|---|---|
| Master | SA |
| Dataretention | 10 Years |
| Error Correction | ECC (Error Correction Code) |
| Read Speed | Up To 180MB/S |
| Storagetemperature | -40°C To 85°C |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Readspeed | Up To 180 MB/s |
| Durability | High Endurance, Industrial Grade |
| Interface | SDIO 3.0 / SPI |
| Voltage | 2.7V To 3.6V |
|---|---|
| Compliance | RoHS, CE, FCC |
| Durability | Shockproof, Waterproof, X-ray Proof |
| Endurance | High Endurance For Industrial Applications |
| Storagecapacity | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |