| nazwa | Karta TF marki przemysłowej PG dla dronów |
|---|---|
| Klasa | A1 u3 |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Jakość | Najwyższa jakość |
| nazwa | Przemysłowa karta TF dużych prędkości |
|---|---|
| Aplikacja | Monitorowanie bezpieczeństwa organów ścigania |
| Gwarancja | 3 lata |
| Nand Flash | 9T25 |
| Jakość | Dobry zdrowie |
| Nazwa | Karta pamięci klasy przemysłowej |
|---|---|
| Pojemność | 128 GB/256 GB/512 GB/1 TB/2 TB |
| Kolor | Niebieski, czarny lub konfigurowalny |
| pakiet | Możliwość dostosowania |
| Czytaj prędkość | 90 MB/S |
| Nazwa | Karty pamięci flash |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub wydrukowany |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Nazwa | Karty pamięci flash |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub wydrukowany |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Waga | 0,4 g |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
| Odporny na wstrząsy | - Tak, proszę. |
| Kontroler | SA |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
|---|---|
| Współczynnik kształtu | Micro SD (karta TF) |
| Opłatek | Koxia 9T25 |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V |
| Nazwa | Karta TF klasy przemysłowej U3 |
|---|---|
| Pojemność marki Karta pamięci o klasie przemysłowej | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB / 1 TB |
| Temperatura pracy | -40°C do 85°C |
| Gwarancja | 3. Lata |
| Kolor | niestandardowe |
| Nazwa | Karta TF klasy przemysłowej |
|---|---|
| Pojemność | 128 GB / 256 GB / 512 GB / 1 TB / 2 TB |
| Kolor | Czerwony, Czarny lub na zamówienie |
| Logo | Puste lub drukowane |
| Materiał | Plastikowe |