| isim | Drone için Endüstriyel PG marka TF kartı |
|---|---|
| Sınıf | A1 U3 |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Kalite | En iyi kalite |
| isim | Endüstriyel yüksek hızlı TF kartı |
|---|---|
| Başvuru | Kolluk Kayıt Kayıt Merkezi Güvenlik İzleme |
| Garanti | 3 yıl |
| Nand flaş | 9T25 |
| Kalite | Sağlık |
| İsim | Endüstriyel sınıf hafıza kartı |
|---|---|
| Kapasite | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Renk | Mavi, Siyah veya Özelleştirilebilir |
| paket | Özelleştirilebilir |
| Okuma hızı | 90MB/Sn |
| İsim | Flaş hafıza kartları |
|---|---|
| Renk | Siyah veya basılı |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| İsim | Flaş hafıza kartları |
|---|---|
| Renk | Siyah veya basılı |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Ağırlık | 0.4g |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Kontrolör | SA |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
| İsim | Endüstriyel Sınıf 10 Hafıza Kartı |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Kapasite | 32GB/64GB/128GB/256GB |
| Paket | Özelleştirilebilir |
| Okuma hızı | 160MB/S |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
|---|---|
| Form Faktörü | Mikro SD (TF Kart) |
| Gofret | Kioksi 9t25 |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Giriş Gerilimi | 3.3V |
| Adı | Endüstriyel Sınıf U3 TF Kartı |
|---|---|
| CasualPG marka endüstriyel sınıf hafıza kartı | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB / 1TB |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Garanti | 3. Yıllar |
| Renk | özel |