| naam | Industrieel PG -merk TF -kaart voor drone |
|---|---|
| Klas | A1 U3 |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| naam | industriële snelle TF-kaart |
|---|---|
| Sollicitatie | Wetshandhavingsrecorder beveiligingsmonitoring |
| Garantie | 3 jaar |
| Nand Flash | 9T25 |
| Kwaliteit | Goede gezondheid |
| Naam | geheugenkaart van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Kleur | Bule, zwart of aanpasbaar |
| pakket | Aanpasbaar |
| Lees snelheid | 90MB/S |
| Naam | Flash-geheugenkaarten |
|---|---|
| Kleur | Zwart of bedrukt |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Naam | Flash-geheugenkaarten |
|---|---|
| Kleur | Zwart of bedrukt |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | Aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Gewicht | 0.4g |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| controller | SA |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
| Naam | Industriële klasse 10 geheugenkaart |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Capaciteit | 32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
|---|---|
| Vormfactor | SD (TF-KAART) |
| Wafeltje | Kioxia 9T25 |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Ingangsspanning | 3,3V |
| Naam | Industriële kwaliteit U3 tf-kaart |
|---|---|
| CapacityPG-geheugenkaart van industriële kwaliteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB / 1TB |
| Werktemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Garantie | 3. jaren |
| Kleur | Op maat |