| όνομα | Βιομηχανική κάρτα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση ασφαλείας επιβολής του νόμου |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Φλας | 9T25 |
| Ποιότητα | Καλή υγεία |
| Ονομα | Πίνακες μνήμης βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Ικανότητα | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Χρώμα | Βούλε, μαύρο ή προσαρμόσιμο |
| πακέτο | Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 90MB/S |
| Ονομα | Κάρτες μνήμης flash |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ονομα | Κάρτες μνήμης flash |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πακέτο | Προσαρμόσιμος |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| Βάρος | 0.4g |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| ελεγκτής | SA |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
| Τάξη ταχύτητας | Κλάση 10 / UHS-I |
|---|---|
| Form Factor | Micro SD (ΚΑΡΤΑ TF) |
| Οστια | KIOXIA 9T25 |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Τάση εισόδου | 3,3V |
| Ονομασία | Καρτέλα βιομηχανικής ποιότητας U3 tf |
|---|---|
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB / 1TB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Εγγύηση | 3. χρόνια |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Χρώμα | Κόκκινο, ο Μαύρος ή συνήθεια |
| Λογότυπο | Κενός ή τυπωμένος |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ονομασία | Πίνακας μνήμης βιομηχανικής ποιότητας PG |
|---|---|
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |