| Nazwa produktu | Układ scalony pamięci eMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Typ pakietu | 153BGA |
| stan produktów | Nowy |
| Funkcjonować | Pamięć |
|---|---|
| Zgodność | komputer typu tablet |
| OEM | Wsparcie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Kolor | Czarny |
| stan produktów | Nowy |
| Pojemność | Różnie (64 GB, 128 GB itp.) |
| Temperatura pracy | -25~85℃ |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | RPMB (Replay Protected Memory Block) do bezpiecznego przechowywania danych |
| Stan produktu | Nowy |
| Ulepszony stroboskop | Utrzymany |
| Zapłata | TT |
| Nazwa produktu | 64 GB Nowy oryginalny eMMC 5.1 |
|---|---|
| Stan produktu | Nowy |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Zapłata | TT |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 200 MB/s |
|---|---|
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Wielkość opakowania | 11,5 mm x 13 mm |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
| Losowa prędkość zapisu | Do 4000 IOPS |
| Czytaj prędkość | 330 MB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -45 ~ 105 ℃ |
| fabryka | Tak |
| Pakiet | BGA153 |
| Nazwa produktu | eMMC 32 GB 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Status | Dobry zdrowie |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Kolejkowanie poleceń | Utrzymany |