| Klasa szybkości | Klasa 10 / U3/A2 |
|---|---|
| OEM | Witamy |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 80°C |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Ocena Flash | klasa A |
|---|---|
| Typ opakowania | BGA153 |
| Pochodzenie | Chiny |
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| Opłatek | Koxia |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| Trwałość | Odporny na wstrząsy, wodoodporny, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| MTBF | Ponad 1 milion godzin |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
| Stan | Dobry |
|---|---|
| Porozumienie | HS400 |
| Interfejs | Interfejs MMC (MultiMediaCard). |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
| Użycie | telefon, aparat fotograficzny itp |
|---|---|
| opakowanie | Pakiet detaliczny / zwyczaj |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Typ składowania | Pamięć flash |
| Kolor | Czarny, niebieski, czerwony, itp. |
| Nazwa produktu | Karty wbudowane EMMC |
|---|---|
| OEM/ODM | Witamy |
| Protokół | HS400 |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wbudowana pamięć Flash eMMC5.1 |
| Jakość | Dobra śmierć |
| Zapłata | TT |
| Prędkość zapisu | Do 330 MB/s |
| Zakres temperatury roboczej | -25°C-85°C |
|---|---|
| Tworzywo | plastikowy |
| Jakość | Najwyższa jakość |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Produkt | MINIKarta SD |
|---|---|
| Użyj dla | Gracze ze smartfonami i kamerami |
| CHIPS | Koxia |
| Pojemność | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
|---|---|
| Kształtownik | BGA153 |
| Ukończenie produktu | Standard |
| szerokość | 11,5 mm |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |