| Productnaam | PG-merk eMMC 5.1 |
|---|---|
| verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm/11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Oorsprong | China |
| Functie | Geheugen |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Naam | IC-component ingebedde industriële eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| BGA | 153 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Productnaam | Geheugen IC-chip eMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
| Pakkettype | 153BGA |
| Productenstatus | Nieuw |
| Functie | Geheugen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | tablet-pc |
| OEM | steun |
| Oorsprong | China |
| Garantie | 1 jaar |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| Controleur | SMI |
| Kleur | Zwart |
| Productenstatus | Nieuw |
| Capaciteit | Varieert (64GB, 128GB, enz.) |
| Werktemperatuur | -25~85℃ |
|---|---|
| Beveiliging | RPMB (Replay Protected Memory Block) voor veilige gegevensopslag |
| Productstatus | Nieuw |
| Verbeterde stroboscoop | Ondersteund |
| Betaling | TT |
| Productnaam | 64GB Nieuwe Originele eMMC 5.1 |
|---|---|
| Productstatus | Nieuw |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Functie | Geheugen |
| Betaling | TT |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 200 MB/s |
|---|---|
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
| Willekeurig schrijf Snelheid | Tot 4000 IOPS |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Bedrijfstemperatuur | -45~105℃ |
| fabriek | Ja |
| Pakket | BGA153 |
| Productnaam | eMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Status | Goede gezondheid |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Commandowachtrij | Ondersteund |