| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Προέλευση | Κίνα |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Ονομα | IC Component Embedded Industrial eMMC 5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη IC Chip eMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Τύπος πακέτου | 153 BGA |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Λειτουργία | Μνήμη |
|---|---|
| Αρμονία | tablet pc |
| Oem | υποστήριξη |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Ικανότητα | Διαφέρει (64 GB, 128 GB κ.λπ.) |
| Θερμοκρασία εργασίας | -25~85℃ |
|---|---|
| Ασφάλεια | RPMB (Replay Protected Memory Block) για ασφαλή αποθήκευση δεδομένων |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Ενισχυμένο Strobe | Υποστηρίζεται |
| Πληρωμή | TT |
| Όνομα προϊόντος | 64 GB Νέο πρωτότυπο eMMC 5.1 |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Πληρωμή | TT |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 200MB/s |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Μέγεθος συσκευασίας | 11.5mm X 13mm |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 4.000 IOPS |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45~105℃ |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Πακέτο | BGA153 |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 32 GB 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Ουρά εντολών | Υποστηρίζεται |