| İsim | 128GB EMMC Mükemmel İstikrar |
|---|---|
| Başvuru | Gömülü Ana kart |
| Kapasite | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| İsim | Tablet için yeni durum EMMC5.1 |
|---|---|
| Başvuru | tablet |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| İsim | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | akıllı telefon |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| İşlev | Hafıza |
|---|---|
| Uyumluluk | tablet bilgisayar |
| OEM | Destek |
| Menşei | Çin |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Bellek IC Çipi eMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Paket Türü | 153BGA |
| Ürün durumu | Yeni |
| İsim | Düşük Güç Tüketimi EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | Akıllı ev ve multimedya oynatma kutuları |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| İsim | Akıllı ev için OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | Akıllı ev ve multimedya oynatma kutuları |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
|---|---|
| Form faktörü | BGA153 |
| Ürün tamamlama | Standart |
| Genişlik | 11,5 mm |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Ürün durumu | Yeni |
| Kapasite | Değişir (64GB, 128GB, vb.) |
| Form faktörü | BGA 153 |
| Ürün adı | 256GB 128GB 64GB 32GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 32GB-512GB |
| İçin kullanılır | Akıllı Telefon/ Gömülü Anakart/Tablet PC |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |