| Naam | 128 GB EMMC uitstekende stabiliteit |
|---|---|
| Sollicitatie | Ingebed moederbord |
| Capaciteit | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Naam | Nieuwe toestand EMMC5.1 voor tablet |
|---|---|
| Sollicitatie | tablet |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Naam | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Sollicitatie | Smartphone |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Functie | Geheugen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | tablet-pc |
| OEM | Steun |
| Oorsprong | China |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Geheugen IC-chip eMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
| Pakkettype | 153BGA |
| Productenstatus | Nieuw |
| Naam | Laag stroomverbruik EMMC 5.1 |
|---|---|
| Sollicitatie | Smart Home en Multimedia Playback Boxes |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Naam | OEM/ ODM EMMC 5.1 voor Smart Home |
|---|---|
| Sollicitatie | Smart Home en Multimedia Playback Boxes |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Product voltooiing | Standaard |
| breedte | 11,5 mm |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Productenstatus | Nieuw |
| Capaciteit | Varieert (64GB, 128GB, enz.) |
| Formfactor | BGA 153 |
| Productnaam | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB-512 GB |
| Gebruikt voor | Smartphone/Inbedded Motherboard/Tablet PC |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |