| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Toepassing | Tabletcomputer |
| Voorwaarde | Goed |
| Bussnelheid | HS400 (tot 400 MB/s) |
| Naam | PG Industriële kwaliteit eMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Productnaam | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB-512 GB |
| Gebruikt voor | Smartphone/Inbedded Motherboard/Tablet PC |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Product voltooiing | Standaard |
| breedte | 11,5 mm |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Productnaam | PG-merk 256 GB eMMC |
|---|---|
| Pakket | BGA-pakket |
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Oorsprong | China |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
| Toepassing | Tabletcomputer |
| Sollicitatie | Ingebed moederbord |
| Geheugen | Flash |
| Productnaam | Emmc-geheugenchips van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Controleur | SMI |
| Wafeltje | Kioxia |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Vervaardiging | PG-merk, China Chips Star |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Verenigbaarheid | Tabletten |