| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
|---|---|
| Seviye | ticari sınıf |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Çalışma Gerilimi | 2,7V - 3,6V |
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Uygulama | Tablet bilgisayar |
| Durum | İyi |
| Otobüs hızı | HS400 (400 MB/s'ye kadar) |
| Adı | PG Endüstriyel Sınıflı eMMC |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Ürün adı | 256GB 128GB 64GB 32GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 32GB-512GB |
| İçin kullanılır | Akıllı Telefon/ Gömülü Anakart/Tablet PC |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
|---|---|
| Form faktörü | BGA153 |
| Ürün tamamlama | Standart |
| Genişlik | 11,5 mm |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Ürün adı | PG Marka 256GB eMMC |
|---|---|
| Paket | BGA paketi |
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
| Nand flaş | MLC/TLC/QLC |
| Menşei | Çin |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Dış görünüş | 11,5mmx13mmx1,0mm |
|---|---|
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Uygulama | Tablet bilgisayar |
| Başvuru | Gömülü Ana kart |
| Hafıza | Flaş |
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı Emmc Bellek Yongaları |
|---|---|
| Denetleyici | SMI |
| Gofret | Kioksiye |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Üreticisi | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Uyumluluk | Tabletler |