| Nazwa produktu | Układy pamięci Emmc klasy motoryzacyjnej |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Opłatek | Koxia |
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Zgodny | Cyfrowe ramki zdjęciowe |
|---|---|
| Typ opakowania | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Zgodność | Płyty główne maszyn POS |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Pojemność | 8 GB-512 GB |
|---|---|
| Przeczytaj Szybkość | Do 330 MB/s |
| porozumienie | HS400 |
| Szybkość pisania | Do 240 MB/s |
| Temperatura pracy | -25℃~+85℃ |
| Nazwa produktu | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB-512 GB |
| Używany do | Inteligentny telefon/wbudowana płyta główna/tablet |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
|---|---|
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Zastosowanie | Komputer typu Tablet |
| Stan | Dobry |
| Prędkośc autobusu | HS400 (do 400 MB/s) |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
|---|---|
| Kształtownik | BGA153 |
| Ukończenie produktu | Standard |
| szerokość | 11,5 mm |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Zastosowanie | Komputer typu Tablet |
| Aplikacja | Wbudowana płyta główna |
| Pamięć | Błysk |
| Pojemność | 32 GB-512 GB |
|---|---|
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Porozumienie | HS400 |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Stopień | Klasa komercyjna |
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Ulepszony stroboskop | Utrzymany |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Woltaż | 1,8 V / 3,3 V |