| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Wafeltje | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C aan +85°C |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Protocol | HS400 |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid-array) |
|---|---|
| Cijfer | commerciële rang |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Bedrijfsspanning | 2.7V - 3.6V |
| Protocol | HS400 |
|---|---|
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Functies | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| fabrikant | PG |
| Kleur | Zwart |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| AANGEPAST | steun |
| Oorsprong | China |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Voorwaarde | Goed |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Interface | MMC-interface (MultiMediaCard). |
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Orign | China |
| Capaciteit | 64 GB-256 GB |
|---|---|
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Keuze uit flitser | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Standaard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Toepassing | Voertuigcommunicatie en -controle |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Name | PG Industrial Grade eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| OEM | Support |
| Read speed | Up to 330MB/s |
| Write speed | Up to 240MB/s |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Productnaam | eMMC van automobielkwaliteit 5.1 |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Capaciteit | 64 128 256G |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |