| Προϊόν | μίνι κάρτα SD |
|---|---|
| Χρήση για | κάμερες παρακολούθησης Μηχανήματα προσχολικής εκπαίδευσης |
| Τσιπς | hynix V7 |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προϊόν | κάρτα μνήμης 64gb |
|---|---|
| Χρήση για | Ηχείο Dashcam Story Machine |
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης PG Brand Tf |
|---|---|
| Χρήση για | Κάμερα/DVR |
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης TF 32GB |
|---|---|
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | κινητά τηλέφωνα, κάμερες, κάμερες παρακολούθησης, tablet |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προϊόν | Μίνι κάρτα SD 32GB |
|---|---|
| Ποιότητα | Καλός |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | κινητά τηλέφωνα, tablet, κάμερες, κάμερες παρακολούθησης, κάμερες, ηχεία, κονσόλες παιχνιδιών, drone |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Ποιότητα | Εξοχος |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | dash cam, κάμερα ασφαλείας σπιτιού |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ονομα | 100% αρχική κάρτα μνήμης TF |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κινητό Τηλέφωνο Tablet Κάμερα Gopro |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 90MB/S |
| Ταχύτητα γραφής | 50MB/s |
| Ικανότητα | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB/ 512GB |
| Ονομα | Προσαρμοσμένη κάρτα μνήμης λογότυπου |
|---|---|
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Ικανότητα | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB/ 512GB |
| Εφαρμογή | Κάμερα και GPS Αυτοκινήτου |
| Χαρακτηριστικό | Επιλογή συμπαγούς και μεγάλης χωρητικότητας |
| Ονομα | TF Flash Mini SD Κάρτα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Επιλογή συμπαγούς και μεγάλης χωρητικότητας |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Drone, κονσόλα παιχνιδιών |
| Διαστάσεις | 15mm*11mm*1mm |
| Ονομα | 32GB μνήμη SD κάρτα |
|---|---|
| Τύπος αποθήκευσης | Flash Memory |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Ικανότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |