| Produkt | MINIKarta SD |
|---|---|
| Użyj dla | kamery monitorujące Maszyny do wczesnej edukacji |
| CHIPS | Hynix V7 |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Produkt | karta pamięci 64gb |
|---|---|
| Użyj dla | Głośnik Dashcam Story Machine |
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Produkt | Karta pamięci Tf marki PG |
|---|---|
| Użyj dla | Kamera/DVR |
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kolor | Dostosowane |
| Produkt | Karta pamięci TF 32 GB |
|---|---|
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Stosowanie | telefony komórkowe, kamery samochodowe, kamery monitorujące, tablety |
| Kolor | Dostosowane |
| Produkt | Karta SD 32 GB |
|---|---|
| Jakość | Dobry |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Stosowanie | telefony komórkowe, tablety, kamery samochodowe, kamery monitorujące, kamery, głośniki, konsole do g |
| Kolor | Dostosowane |
| Produkt | Karta pamięci o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Jakość | Doskonały |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Stosowanie | kamera samochodowa, kamera bezpieczeństwa w domu |
| Kolor | Dostosowane |
| Nazwa | 100% oryginalna karta pamięci TF |
|---|---|
| Aplikacja | Tablet telefonu komórkowego kamera GoPro |
| Czytaj prędkość | 90 MB/S |
| Prędkość zapisu | 50 MB/s |
| Pojemność | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB/ 512 GB |
| Nazwa | Niestandardowa karta pamięci logo |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Pojemność | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB/ 512 GB |
| Aplikacja | Kamera i GPS |
| Funkcja | Kompaktowa i duża opcja pojemności |
| Nazwa | Karta TF Flash Mini SD |
|---|---|
| Funkcja | Kompaktowa i duża opcja pojemności |
| Kolor | Dostosowane |
| Aplikacja | Drony, konsola do gry |
| Wymiary | 15 mm*11 mm*1 mm |
| Nazwa | 32 GB pamięci karty SD |
|---|---|
| Typ przechowywania | Pamięć Flash |
| Logo | Dostosowane |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |