| محصول | کارت مینی اس دی |
|---|---|
| استفاده کنید برای | دوربین های مداربسته ماشین های آموزش اولیه |
| تراشه ها | hynix V7 |
| ظرفیت | 16 گیگابایت/32 گیگابایتی/64 گیگابایت |
| رنگ | سفارشی |
| محصول | کارت حافظه 64GB |
|---|---|
| استفاده کنید برای | اسپیکر ماشین داستانی داشکم |
| تراشه ها | Hynix V7 / KIOXIA |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| رنگ | سفارشی |
| محصول | کارت حافظه برند PG Tf |
|---|---|
| استفاده کنید برای | دوربین/DVR |
| تراشه ها | Hynix V7 / KIOXIA |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| رنگ | سفارشی |
| محصول | کارت حافظه TF 32GB |
|---|---|
| تراشه ها | Hynix V7 / KIOXIA |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| استفاده | تلفن های همراه، دوربین های مدار بسته، دوربین های مدار بسته، تبلت ها |
| رنگ | سفارشی |
| محصول | کارت مینی اس دی 32 گیگابایت |
|---|---|
| کیفیت | خوب |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| استفاده | تلفن های همراه، تبلت، دوربین های مداربسته، دوربین های مداربسته، دوربین ها، بلندگوها، کنسول های بازی، |
| رنگ | سفارشی |
| محصول | کارت حافظه با استقامت بالا |
|---|---|
| کیفیت | عالی |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| استفاده | دوربین داشبورد، دوربین امنیتی خانه |
| رنگ | سفارشی |
| نام | کارت حافظه TF 100 ٪ اصلی |
|---|---|
| برنامه | دوربین رایانه لوحی تلفن همراه GoPro |
| سرعت خواندن | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت در ثانیه |
| ظرفیت | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB/ 512GB |
| نام | کارت حافظه آرم سفارشی |
|---|---|
| نام تجاری | برند پی جی |
| ظرفیت | 32GB/ 64GB/ 128GB/ 256GB/ 512GB |
| برنامه | GPS دوربین و ماشین |
| ویژگی | گزینه جمع و جور و با ظرفیت بالا |
| نام | کارت TF Flash Mini SD |
|---|---|
| ویژگی | گزینه جمع و جور و با ظرفیت بالا |
| رنگ | سفارشی |
| برنامه | هواپیماهای بدون سرنشین ، کنسول بازی |
| ابعاد | 15mm*11mm*1mm |
| نام | کارت حافظه 32 گيگابايت |
|---|---|
| نوع ذخیره سازی | فلش مموری |
| لوگو | سفارشی |
| رنگ | قابل تنظیم |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |