| Διασύνδεση | Διεπαφή SD |
|---|---|
| Ταχύτητα | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Ταχύτητα γραφής | έως 150 MB/s (εξαρτάται από το μοντέλο) |
| Τύπος κάρτας | TF (TransFlash) / SD |
| Ικανότητα | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB 16 GB 8 GB |
| Εφαρμογή | Mp4, Mp3, Τηλέφωνο, Καταγραφέας οδήγησης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Σύστημα αρχείων | FAT32 |
| Προσαρμοσμένο | Δεκτός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως 70°C |
| Τάξη ταχύτητας | Κατηγορία 10 / UHS-I / UHS-II (ανάλογα με το μοντέλο) |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, Υποστήριξη βίντεο 4K |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | ποικίλλει (π.χ. 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB) |
| συσκευασία | συσκευασία χύμα/pp box /blister |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Λογότυπο | ΕΘΙΜΟ |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Ποιότητα | Νέος |
| Αντοχή | Αδιάβροχο, Αντικραδασμικό, Ακτινογραφία |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 0°C έως 70°C |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Σχήμα και διάταξις βιβλίου | Fat32 / exfat |
| πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Εφαρμογή | MP3/4, Drone, Έξυπνο τηλέφωνο |
| Χρήση | τηλέφωνο, φωτογραφική μηχανή κλπ. |
|---|---|
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Κατηγορία ταχύτητας | C10, U3, V30, A2 |
| Συσκευή | Λιανική συσκευασία |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
|---|---|
| Φόρμα | FAT32 / exFAT |
| Κατηγορία ταχύτητας | C10, U3, V30, A2 |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, κόκκινο, κλπ. |
| Συσκευή | Λιανική συσκευασία |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Χρήση | AI Dash Cam |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Άτακτος | Ναί |
|---|---|
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Κατηγορία προϊόντος | κάρτα μνήμης TF |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |