| Προϊόν | Αξιόπιστη κάρτα TF |
|---|---|
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | dash cam, κάμερα ασφαλείας σπιτιού |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Ικανότητα | 128GB/256GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 180MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 135MB/s |
| Πακέτο | Προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 0°C έως 70°C |
| Σχήμα και διάταξις βιβλίου | Fat32 / exfat |
| Αρμονία | Smartphones, Tablets, Κάμερες, Drones |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Εγγύηση | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
|---|---|
| Ταχύτητα | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Τύπος αποθήκευσης | Flash Memory |
| τύπος | ΜικροSD κάρτα |
| Προέλευση | Κίνα |
| Πακέτο | OEM/ODM ευπρόσδεκτη ή προεπιλεγμένη |
|---|---|
| Χρήση | τραπουλόχαρτα, ξυστό κ.λπ |
| Τάξη ταχύτητας | C10, U3, V30 |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| NAND FLASH | KIOXIA 9T25 |
| Επίπεδο Τάξης | C10 |
|---|---|
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Εφαρμογή | Έξυπνο τηλέφωνο, φωτογραφική μηχανή, tablet pc |
| Όνομα κάρτας μνήμης | Καρτές SD υψηλής ταχύτητας |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο ή προεπιλεγμένο όλα μαύρα |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρο κέντρο, μπλε κέντρο, γκρι κέντρο |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 150 MB/s |
| Οστια | SK Hynix/kioxia |
| Ικανότητα | 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Σχήμα και διάταξις βιβλίου | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Χρήση | τηλέφωνο, φωτογραφική μηχανή κλπ. |
| συσκευασία | Πακέτο λιανικής |
| Τύπος αποθήκευσης | Flash Memory |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, κόκκινο, κλπ. |
|---|---|
| Τάξη ταχύτητας | C10, U3, V30, A2 |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Τύπος αποθήκευσης | Flash Memory |
| πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |