| Product | Mini SD Card |
|---|---|
| Use For | Surveillance Cameras Early Education Machines |
| Chips | Hynix V7 |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB |
| Color | Customized |
| Product | Memory Card 64GB |
|---|---|
| Use For | Dashcam Story Machine Speaker |
| Chips | Hynix V7/ KIOXIA |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |
| Product | PG Brand Tf Memory Card |
|---|---|
| Use For | Camera/DVR |
| Chips | Hynix V7/ KIOXIA |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Color | Customized |
| Product | Tf Memory Card 32gb |
|---|---|
| Chips | Hynix V7/ KIOXIA |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Usage | Mobile Phones, Dash Cams, Surveillance Cameras, Tablets |
| Color | Customized |
| Product | Mini SD Card 32gb |
|---|---|
| Quality | Good |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Usage | Mobile Phones, Tablets, Dash Cams, Surveillance Cameras, Cameras, Speakers, Game Consoles, Drones |
| Color | Customized |
| Product | High Endrance Memory Card |
|---|---|
| Quality | Excellent |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Usage | Dash Cam, Home Security Camera |
| Color | Customized |
| Name | 100% Original TF Memory Card |
|---|---|
| Application | Mobile Phone Tablet Camera Gopro |
| Read Speed | 90MB/s |
| Write Speed | 50MB/s |
| Capacity | 32gb/ 64gb/ 128gb/ 256gb/ 512gb |
| Name | Custom LOGO Memory Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand |
| Capacity | 32gb/ 64gb/ 128gb/ 256gb/ 512gb |
| Application | Camera And Car GPS |
| Feature | Compact And Large Capacity Option |
| Name | TF Flash Mini SD Card |
|---|---|
| Feature | Compact And Large Capacity Option |
| Color | Customized |
| Application | Drones, Game Console |
| Dimensions | 15mm*11mm*1mm |
| Name | 32GB Memory SD Card |
|---|---|
| Storage Type | Flash Memory |
| Logo | Customized |
| Color | Customizable |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |