| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για | MP4/phone/Speaker/Mobile τηλέφωνο/κάμερα |
| Λογότυπο | παραδοσιακό |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 90MB/S |
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 90MB/S |
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Δυναμικότητα | 128GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 90MB/S |
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 90MB/S |
| Γράψτε την ταχύτητα | 50MB/s |
| Χρησιμοποιείται για | MP4/τηλέφωνο/Ηχείο/Κινητό τηλέφωνο/Κάμερα |
|---|---|
| Όνομα κάρτας μνήμης | Καρτές SD υψηλής ταχύτητας |
| Προσαρμογέας κάρτας Tf | Μπορεί να είναι με κάρτα SD |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 100 MB/s |
| Επίπεδο Τάξης | C10 |
| Αρμονία | Smartphones, Tablets, Κάμερες, Drones |
|---|---|
| Χρήση | τραπουλόχαρτα, ξυστό κ.λπ |
| Επίπεδο Τάξης | C10 |
| Χρήση για | Κάμερα/DVR |
| OEM | Υποστήριξη |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης SD |
|---|---|
| Χρήση για | Κάμερα CCTV |
| Τσιπς | hynix V7 |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |