| Product | minisd-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | bewakingscamera's Machines voor vroeg onderwijs |
| Spaanders | Hynix V7 |
| Capaciteit | 16 GB/32 GB/64 GB |
| Kleur | Aangepast |
| Product | geheugenkaart 64 GB |
|---|---|
| Gebruik voor | Dashcam Story Machine-luidspreker |
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kleur | Aangepast |
| Product | PG merk Tf-geheugenkaart |
|---|---|
| Gebruik voor | Camera/DVR |
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Kleur | Aangepast |
| Product | TF-geheugenkaart 32 GB |
|---|---|
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gebruik | mobiele telefoons, dashcams, bewakingscamera's, tablets |
| Kleur | Aangepast |
| Product | Mini SD kaart 32 GB |
|---|---|
| Kwaliteit | Goed |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gebruik | mobiele telefoons, tablets, dashcams, bewakingscamera's, camera's, luidsprekers, gameconsole |
| Kleur | Aangepast |
| Product | High Endrance-geheugenkaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Uitstekend |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gebruik | dashcam, beveiligingscamera voor thuis |
| Kleur | Aangepast |
| Naam | 100% Originele TF Geheugenkaart |
|---|---|
| Sollicitatie | Mobiele telefoon Tablet Camera Gopro |
| Lees snelheid | 90MB/S |
| Schrijfsnelheid | 50 MB/s |
| Capaciteit | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB/ 512GB |
| Naam | Aangepaste logo geheugenkaart |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Capaciteit | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB/ 512GB |
| Sollicitatie | Camera en GPS voor auto's |
| Functie | Optie voor compacte en grote capaciteit |
| Naam | TF Flash Mini SD kaart |
|---|---|
| Functie | Optie voor compacte en grote capaciteit |
| Kleur | Aangepast |
| Sollicitatie | Drones, spelconsole |
| Afmetingen | 15 mm*11 mm*1 mm |
| Naam | 32 GB geheugen SD kaart |
|---|---|
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| Logo | Aangepast |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |