Αναβαθμίστε τη ρύθμιση παρακολούθησης ασφαλείας σας με αυτό το premiumΜνήμη 256GBΗ συσκευή αυτή είναι σχεδιασμένη για συνεχείς κύκλους λειτουργίας.κάρτα μνήμης υψηλής ταχύτηταςπαρέχει την άψογη απόδοση που απαιτούνται από τα σύγχρονα συστήματα έξυπνης οικιακής και εμπορικής παρακολούθησης.
Με έναΤάξη 10Αν καταγράφετε καθαρή 1080P Full HD ή υψηλής ανάλυσης 4K τροφοδοσίες, αυτό το σύστημα θα σας παρέχει τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσετε τοΜνήμη TFΠαρέχει ταχεία ταχύτητες εγγραφής και τεράστια χωρητικότητα που απαιτείται για την αποθήκευση ημερών βίντεο τοπικά στοΚάμερα CCTV, IP κάμερα, ή ασύρματη κάμερα.
Κατασκευασμένη για τα πιο σκληρά περιβάλλοντα, η κάρτα μνήμης μας διαθέτει μια ανθεκτική αρχιτεκτονική που αντέχει σε ακραίες θερμοκρασίες, νερό, ακτίνες Χ και μαγνητικές παρεμβολές.Αυτό διασφαλίζει ότι τα σημαντικά πλάνα ασφαλείας σας παραμένουν άθικτα.Συνδέστε το στη συσκευή ασφαλείας σας και βιώστε την απρόσκοπτη αξιοπιστία της αποθήκευσης δεδομένων.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ελεγκτής | Α/Κ: 16GB-256GB, SA:256GB-2TB |
| Διασύνδεση | SD6.1 |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB: UHS-I |
| Εργασιακή τάση | 2.7V-3.6V:16GB-256GB, 3.3V/1.8V:512GB-2TB |
| Επίπεδο ταχύτητας | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης και γραφής (A1) | Ταχύτητα ανάγνωσης 90MB/s. Ταχύτητα γραφής 50MB/s (TLC) |
| Ταχύτητα ανάγνωσης και γραφής (A2) | Ταχύτητα ανάγνωσης 180MB/s. Ταχύτητα γραφής 135MB/s (TLC) |
| Σύστημα αρχείων | 16GB-32GB: FAT32; 64GB-2TB: exFAT |
| Πρότυπα συμβατότητας | Συμβατό με συσκευές υποστήριξης SD ((XC) |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | 0 °C-70 °C |
| Περιοχή θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές