| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Αποθήκη | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί αυτοματισμοί, επιτήρηση, αυτοκίνητα, ιατρικές συσκευές |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Εφαρμογή | Τηλεφώνημα/MP3/MP4/Αυξητής/Dashcam |
|---|---|
| Τάξη ταχύτητας | Τάξη 10 |
| Εγγύηση | 1 έτος περιορισμένη εγγύηση |
| Κλάση ταχύτητας. | UHS-I U3 |
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Ταχύτητα | Κλάση 10 / UHS-I |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180 MB/s |
| Αντοχή | Βιομηχανικής ποιότητας με βελτιωμένη ισοπέδωση φθοράς |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Μέγεθος | 15*11*1 χλστ |
|---|---|
| Ταχύτητα | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Τάξη ταχύτητας | Κατηγορία 10 / U3/ A2 |
| συσκευασία | Μικροπωλησιακό πακέτο / προσαρμοσμένο |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρη συνήθεια |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ταχύτητα | Κατηγορία 10, U3 |
| Αποθήκη | 64GB/128GB/256GB |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | Έως 150 MB/s |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| Ονομα | Κάρτα μνήμης MINi SD για 4K Mini Action Camera |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Τάξη | A2 U3 V30 |
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| NAND FLASH | KIOXIA 9T25 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
|---|---|
| βάρος | Περίπου 0,4 γρ |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Ονομα | Κάρτες TF 128 GB για ψηφιακή κάμερα δράσης 4K |
|---|---|
| Φλας | TLC |
| Ποιότητα | Καλή υγεία |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Διασύνδεση | SDIO 3.0 / UHS-I |
|---|---|
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
| Διαστάσεις | 15mm X 11mm X 1mm |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 150 MB/s |