| Αντοχή | Υψηλή αντοχή με ισοπέδωση φθοράς |
|---|---|
| Αποθήκη | 64GB-512GB |
| Διασύνδεση | SDIO 3.0 / SPI |
| Αδιάβροχος | IPX7 εκτιμημένος |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| MTBF | 1.000.000 ώρες |
|---|---|
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
|---|---|
| ταχύτητα | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 90MB/s |
| ΟΣΤΙΑ | SK Hynix/kioxia |
| Τάξη ταχύτητας | Κλάση 10 / UHS-I |
|---|---|
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Διασύνδεση | SDIO 3.0 |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Διασύνδεση | SDIO 3.0 |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
|---|---|
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180 MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | Έως 150 MB/s |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| όνομα | Αρχική κάρτα TF/Mini SD |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| κατάσταση του προϊόντος | Καινούργιο |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| όνομα | Βιομηχανική κάρτα Micro TF |
|---|---|
| Διαβάστε ταχύτητα | 180MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 150MB/s |
| Εφαρμογή | Car DVR Security Monitoring Drone |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| όνομα | Βιομηχανική κάρτα μάρκας PG για το drone |
|---|---|
| Τάξη | A1 U3 |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Ποιότητα | Ανώτατη ποιότητα |