| MTBF (μέσος χρόνος μεταξύ των αποτυχιών) | Έως 1 εκατομμύριο ώρες |
|---|---|
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB-512GB |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Υγρασία λειτουργίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
|---|---|
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Τάξη ταχύτητας | Κλάση 10 / UHS-I |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Αποθήκη | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί αυτοματισμοί, επιτήρηση, αυτοκίνητα, ιατρικές συσκευές |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Διαστάσεις | 15mm X 11mm X 1mm |
|---|---|
| Ταχύτητα εγγραφής | μέχρι 150MB/S |
| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Ταχύτητα | Κλάση 10 / UHS-I |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
|---|---|
| βάρος | Περίπου 0,4 γρ |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
|---|---|
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 256GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C έως 85°C |
| Ονομα | Κάρτες TF 128 GB για ψηφιακή κάμερα δράσης 4K |
|---|---|
| Φλας | TLC |
| Ποιότητα | Καλή υγεία |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Οστια | Κιοξία |
|---|---|
| Τύπος NAND | MLC/TLC |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB/512GB |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Ταχύτητα | Τάξη 10, UHS-I |
| Ταχύτητα εγγραφής | μέχρι 150MB/S |
| MTBF | 1.000.000 ώρες |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |