Κάρτες μνήμης TF υψηλής ποιότητας βιομηχανικού τύπου διαθέσιμες σε πολλαπλές χωρητικότητες, συμπεριλαμβανομένων 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB και 512GB. Σχεδιασμένες για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές και συμβατές με κάμερες MP4, κινητά τηλέφωνα και διάφορο βιομηχανικό εξοπλισμό.
| Όνομα Προϊόντος | Κάρτα TF Βιομηχανικού Τύπου |
| Ελεγκτής | SA |
| Διεπαφή | SD6.1 |
| Διαθέσιμες Χωρητικότητες | 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Τάση Λειτουργίας | 2.7V-3.6V: 16GB-256GB, 3.3V/1.8V: 512GB-2TB |
| Κλάση Ταχύτητας | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | 160 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | 140 MB/s |
| Σύστημα Αρχείων | FAT32/exFAT |
| Κλάση Ταχύτητας Βίντεο | V30 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές